Par mums

     Mēs, SIA"Debesiss", nodarbojamies ar kapavietu labiekārtošanu un kapavietu apzaļumošanu. Katrs klients mums ir īpašs, un pieeja katram ir individuāla. Radīsim vislabāko risinājumu, tieši Jūsu kapu vietu labiekārtošanai. Mūsu darbi redzami daudzviet Latvijā.
Pieminekļi, soliņi, vāzes, apmales u.c. tiek veidoti no Zviedrijas, Somijas, Karēlijas granīta un Latvijas laukakmeņiem, no paša vienkāršākā dizaina pieminekļiem, līdz pat ļoti sarežģītu un oriģinālu dizainu elementiem. Visus darbus veic meistari, ar vairāk kā 12 gadu pieredzi. Patlaban tirgus ir pilns ar akmeņiem no Ķīnas. Ar šo materiālu mūsu kompānija  nestrādā. Tie nav piemēroti mūsu klimatiskajai joslai un nespēj šeit "dzīvot"  tie  ir apstrādāti nevis mehāniski, bet ķīmiski, tāpēc tajos iegravētais pēc neilga laika zaudē toni-izbalē, tāpat arī pats akmens pēc gada vai 2 zaudē savu krāsu-izbalē… Tos var atšķirt: 1. to cenas ir pārāk zemas, 2. no visām pusēm to virsma ir nedabiski nopulēta tumša un ļoti spīdīga. 

Mēs saviem klientiem garantējam tikai un vienīgi kvalitatīvu darbu no kvalitatīviem izejmateriāliem, kas dzīvos gadiem ilgi, nenāksies neko mainīt vai atjaunot, vien noslaucīt  uzkrātos putekļus un priecāties par to skaistumu!

    Papildus visam piedāvājuma klāstam ,vēl nodarbojamies ar: granīta kapu pieminekļu izgatavošanu (Kurzeme, Zemgale, Vidzeme, Latgale, Rīga, Daugavpils, Krāslava, Lielvārde, Valmiera, Rēzekne,visa Latvija..), granīta apstrādi, kapu apmaļu izgatavošanu. Pie mums strādā pats labākais akmeņkalis, ar lielu pieredzi, ik gadu attīstot un uzlabojot savas zināšanas jaunākajās akmens kalšanas metodēs. Pieredze šai jomā ir ļoti svarīga, kas redzams darbu kvalitātē un precizitātē.

Kapu pieminekļu gravējumi, kapu pieminekļi, granīta kapu pieminekļi, kapakmeņi, kapu apmales, granīta kapu apmales

Par izejmateriāliem:

Kapu pieminekļus izgatavojam no  Granīta vai Latvijas laukakmens.

Granīta bloki tiek ievesti no Zviedrijas, Karēlijas vai Somijas, kur tie tiek iegūti no klinšaino apvidu karjerām. Šo valstu klimats ir līdzīgs mūsu klimatam, kā rezultātā akmens ir spējīgs dzīvot mūsu klimata apstākļos. Sīkāk par pašu granītu:tas ir kristālisks iezis, kas sastāv no laukšpatiem (40-50%), kvarca (25-30%) un krāsainiem minerāliem (līdz 15%). ir viens no izplatītākajiem akmens veidiem. Paveidi: kālija laukšpatu granīts (normālgranīts), plagioklazu granīts plagiogranīts) un sārmainais granīts. Piemīt masīva tekstūra. Izšķir magmatiskos granītus, kas radušies magmai kristalizējoties, un metamorfos granītus, kas radušies metamorfo iežu granitizācijas procesā. Granītam raksturīga augsta salizturība, maza ūdensuzsūce, liela izturība pret dēdēšanu un to var labi apdarināt, slīpēt un pulēt. Granīta krāsojums ir bagātīgs no tumši melniem, sarkanie, zaļganiem, raibiem, pelēkiem līdz pat ļoti gaišiem un pat kristāliskiem..Melnā granīta pieminekļi būs vispiemērotākie gravēšanai,jo uz tiem vislabāk var redzēt gravējumu,kas ļoti kontrastē : Tumši melns granīta kapakmens un gaiši pelēcīgs gravējums.

Granīta veidi un krāsas, kapakmeņi, kapu pieminekļi, granīta kapu pieminekļi, kapu pieminekļi no laukakmens, kapavietu labiekārtošana Salaspils

Latvijas laukakmeņi plaši sastopami Zemes virspusē . Lielākie laukakmeņu sakopojumi Latvijā konstatēti Kaltenes apkaimē, kur tie veido līdz 6 m augstus akmeņu vaļņus (kalvas) un akmens bruģa laukus. Starp laukakmeņiem pēc petrogrāfiskā sastāva izteikti dominē magmatisko un metamorfo iežu laukakmeņi, visbiežāk dažādu nokrāsu granīti un gneisi. Laukakmeņi ir izturīgi pret lielu salu, tie ir mitrumnecaurlaidīgi, un ar  lielu izturību pret dēdēšanu. 

Latvijas laukakmens, kapakmeņi, kapu pieminekļi, granīta kapu pieminekļi, kapu apmales, granīta kapu apmales

Kapu pieminekļi, kapu pieminekļu cenas Rīgā, kapi, kapu soliņi, granīta kapu pieminekļi, kapu labiekārtošana uz kredīta, Lateko līzings kapu pieminekļiem,kapi, kapu labiekārtošana, kapu labiekārtošana Rīga, kapu labiekārtošana Rīgas rajons, kapu labiekārtošana Jūrmala, kapu labiekārtošana Bauska, kapu labiekārtošana Baltezers, kapu labiekārtošana Latvija,kapu labiekārtošanas darbi,kapu atjaunošana, kapu iekārtošana, kapi, kapu, kapiem, kapsēta, kapsētas iekārtošana, kapu uzkopšana, kapu vietu labiekārtošana, kapu vietu labiekārtošana Rīga, kapu vietu labiekārtošana Rīgas rajons, kapu vietu labiekārtošana Jūrmala,kapu vietu labiekārtošana Bauska, kapu labiekārtošana Valmiera, kapu vietu labiekārtošana Latvija,kapu vietu labiekārtošana, kapakmeņi, kapakmeņi Rīga,kapakmeņi Rīgas rajons, kapakmeņi Rīgas apkaime,kapu kopšana, kapu labiekārtošana  , kapu kopšana, kapu labiekārtošana Rīgā, kapu labiekārtošana Rīgas rajons, kapu labiekārtošanas darbi, kapi, kapiem, labiekārtošana, kapu labiekārtošana, kapu restaurācija, kapu darbinieki, granīts, Zviedru granīts, kapakmeņi, kapu pieminekļi, kapu apmales, kapu apstādījumi, kapu maliņas, kapu soliņi ,leduspuķes kapiem, tūjas, apstādīšana ar tūjām, kapu soliņi, granīta kapu soliņi, Latvijas laukakmens pieminekļi, laukakmens, pieminekļi Rīga, pieminekļi Rīgas rajons, kapakmeņi Rīgā un rajonā, Kapi Jūrmala, kapu kopšana Jūrmalā, kapu labiekārtošanas darbi Jūrmala, kapiem, Jūrmalas kapi, Jūrmalas kapu labiekārtošana, labiekārtošana, labiekārtošanas darbi , kapu labiekārtošana, kapu apkopšana, kapu, kapi ,kapiem, kapus, ,kapu iekārtošana un apzaļumošana, kapu vietu labiekārtošana, kapu labiekārtošana Rīgā, kapu labiekārtošana Rīgas rajons, kapu labiekārtošanas pakalpojumi, kapu labiekārtošana Rīgā, kapu labiekārtošana Rīgas rajons, kapu labiekārtošana Bolderāja, kapakmeņi Rīga, kapu pieminekļi Rīga, kapu pieminekļu cenas Rīga, kapu pieminekļi Rīgas rajons cenas, kapakmeņi cenas, kapakmeņi Rīga, kapakmeņi,kapu pieminekļi cenas, kapu pieminekļi uzraksti kapu pieminekļi Valmiera kapu pieminekļi no laukakmens  kapu pieminekļi Ogre, kapu pieminekļi Lietuvā, , akmens apstrāde kapu pieminekļi un apmales, kapu pieminekļi Rēzeknē, uzraksti kapu pieminekļiem, , kapu pieminekļi cenas, kapu pieminekļi Lietuvā, kapu pieminekļi Ogre, kapu pieminekļi Rēzekne, kapu pieminekļi no laukakmens, kapu pieminekļi Jūrmalā, , laukakmeņu pieminekļi , kapu pieminekļi, kapu pieminekļi cenas, kapu pieminekļi uzraksti, kapu pieminekļi Rīgā, oriģināli kapu pieminekļi, kapu pieminekļu uzstādīšana, kapu pieminekļu izgatavošana pēc pasūtījuma, kapu pieminekļu pasūtīšana, granīta kapu pieminekļu izgatavošana pēc pasūtījuma, kapakmeņi līzingā, kapakmeņi uz kredīta, kapu pieminekļi, kapu soliņi, kapu vietu labiekārtošana, kapi, kapiem, kapu labiekārtošanai viss nepieciešamais,kapu restaurācija